PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Register
ar: التسجيل

en: Content
ar: المحتوى

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز
