PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Navigation
ast: Navegación
