PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Forgot password?
bs: Zaboravili lozinku?

en: Content
bs: Sadržaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Search
bs: Pretraga

en: Help
bs: Pomoć

en: Navigation
bs: Navigacija
