PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Register
da: Opret konto

en: Forgot password?
da: Glemt password?

en: Content
da: Indhold

en: Actions
da: Handlinger

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Footer
da: Sidefod

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Highlighted
da: Fremhævet
