PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Register
de: Registrieren

en: Forgot password?
de: Passwort vergessen?

en: Content
de: Inhalt

en: Actions
de: Aktionen

en: Login
de: Anmelden

en: Search
de: Suche

en: Help
de: Hilfe

en: Footer
de: Fußzeile

en: Primary
de: Primär

en: Secondary
de: Zweites

en: Add a block
de: Block hinzufügen

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Select a color
de: Farbauswahl

en: Top Bar
de: Obere Leiste
