PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Register
et: Registreeru

en: Forgot password?
et: Unustasid parooli?

en: Content
et: Sisu

en: Actions
et: Toimingud

en: Login
et: Sisselogimine

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Highlighted
et: Eristatud
