PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Forgot password?
gu: પાસવર્ડ ભૂલી ગયા?

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ
