PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Forgot password?
mn: Нууц үгээ мартасан уу?

en: Content
mn: Агуулга

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Search
mn: Хайх

en: Help
mn: Тусламж

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
