PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Forgot password?
sr: Заборавили сте лозинку?

en: Content
sr: Садржај

en: Login
sr: Пријављивање

en: Search
sr: Претрага

en: Footer
sr: Подножје
