PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Register
af: Registreer

en: Forgot password?
af: Wagwoord vergeet?

en: Content
af: Inhoud

en: Actions
af: Aksies

en: Login
af: Gebruiker

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie
