PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Forgot password?
be: Забыліся на пароль?

en: Content
be: Змесціва

en: Actions
be: Дзеянні

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены
