PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Actions
bg: Действия

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация
