PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Forgot password?
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Content
fa: محتوا

en: Actions
fa: عملکردها

en: Login
fa: ورود

en: Search
fa: جستجو

en: Help
fa: راهنما

en: Footer
fa: پاورقی

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Primary
fa: اصلی

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
