PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Register
fr: S'inscrire

en: Forgot password?
fr: Mot de passe oublié ?

en: Content
fr: Contenu

en: Login
fr: Identifiant

en: Search
fr: Rechercher

en: Help
fr: Aide

en: Footer
fr: Pied de page

en: Primary
fr: Primaire

en: Secondary
fr: Secondaire

en: Add a block
fr: Ajouter un bloc

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Top Bar
fr: Barre de haut de page
