PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Forgot password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը։

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
