PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Register
is: Nýskráning

en: Forgot password?
is: Ertu búin(n) að gleyma lykilorðinu?

en: Content
is: Innihald

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Login
is: Innskráning

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Footer
is: Fótur
