PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Actions
km: អំពើ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
