PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Register
mr: नोंदणी

en: Forgot password?
mr: संकेतअक्षर विसरले ?

en: Content
mr: साहित्य

en: Actions
mr: कृती

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: Navigation
mr: आवागमन
