PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Register
sl: Registracija

en: Forgot password?
sl: Pozabili geslo?

en: Content
sl: Vsebine

en: Actions
sl: Akcije

en: Login
sl: Prijava

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Footer
sl: Noga

en: Navigation
sl: Navigacija
