PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Forgot password?
ug: ئىم نى ئۇنۇتتىڭىزمۇ؟

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Login
ug: كىرىش

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Select a color
ug: بىر رەڭنى تاللاڭ
