PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Register
uk: Реєстрація

en: Forgot password?
uk: Забули пароль?

en: Content
uk: Вміст

en: Actions
uk: Дії

en: Login
uk: Вхід

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Select a color
uk: Вибір каталогу

en: Top Bar
uk: Верхня панель
