PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Register
ca: Registra

en: Forgot password?
ca: Has perdut la teva contrassenya?

en: Content
ca: Contingut

en: Actions
ca: Accions

en: Login
ca: Entrada

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Top Bar
ca: Barra superior
