PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Register
eu: Erregistratu

en: Forgot password?
eu: Pasahitza ahaztu duzu?

en: Content
eu: Edukia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Search
eu: Bilatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
