PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha3) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Forgot password?
it: Password dimenticata?

en: Content
it: Contenuto

en: Actions
it: Azioni

en: Login
it: Accedi

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: Primary
it: Primario

en: Secondary
it: Secondario

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Highlighted
it: Evidenziato
