PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Forgot password?
kn: ಪಾಸ್ ವರ್ಡ್ ಮರೆತು ಹೋಗಿದೆಯೇ?

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
