PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ
