PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Register
pl: Rejestracja

en: Forgot password?
pl: Zapomniane hasło?

en: Content
pl: Zawartość

en: Actions
pl: Akcje

en: Login
pl: Zaloguj

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Footer
pl: Stopka

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
