PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Register
ru: Регистрация

en: Forgot password?
ru: Забыли пароль?

en: Content
ru: Содержимое

en: Actions
ru: Действия

en: Login
ru: Логин

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Footer
ru: Подвал

en: Navigation
ru: Навигация

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Add a block
ru: Добавить блок

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
