PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Forgot password?
th: ลืมรหัสผ่าน?

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Search
th: ค้นหา

en: Navigation
th: นำทาง

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
