PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Register
cs: Registrovat

en: Forgot password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Content
cs: Obsah

en: Actions
cs: Akce

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Footer
cs: Patička

en: Navigation
cs: Navigace

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
