PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha4) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Register
el: Εγγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Login
el: Είσοδος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
