PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Forgot password?
eo: Ĉu vi forgesis la pasvorton?

en: Content
eo: Enhavo

en: Actions
eo: Agoj

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado
