PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Register
gl: Rexistrar

en: Forgot password?
gl: Esqueceu o contrasinal?

en: Content
gl: Contido

en: Actions
gl: Accións

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado
