PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha4) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Register
he: הרשמה

en: Forgot password?
he: שכחת סיסמה?

en: Content
he: תוכן

en: Actions
he: פעולות

en: Login
he: כניסה

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Add a block
he: הוספת תיבה

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Highlighted
he: מובלט

en: Top Bar
he: סרגל עליון
