PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Forgot password?
hi: पासवर्ड भूल गए?

en: Content
hi: सामग्री

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Search
hi: खोज

en: Help
hi: मदद

en: Footer
hi: पादलेख

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
