PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Register
hr: Registriraj se

en: Forgot password?
hr: Zaboravili ste lozinku?

en: Content
hr: Sadržaj

en: Actions
hr: Akcije

en: Login
hr: Prijava

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
