PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Forgot password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Content
hu: Tartalom

en: Actions
hu: Műveletek

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Top Bar
hu: Felső sáv
