PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Forgot password?
ka: დაგავიწყდათ პაროლი?

en: Content
ka: კონტენტი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: Navigation
ka: ნავიგაცია
