PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Forgot password?
ku: وشه‌ی نهێنیت بیرکردووه‌؟

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
