PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha4) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Forgot password?
my: စကားဝှက် မေ့သွားသလား

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်
