PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Actions
ps: چارې

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Footer
ps: پښۍ

en: Navigation
ps: چليدنه
