PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Home
pt: Início

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Content
pt: Conteúdo

en: Actions
pt: Ações

en: Login
pt: Iniciar sessão

en: Search
pt: Pesquisar

en: Help
pt: Ajuda

en: Footer
pt: Rodapé

en: Navigation
pt: Navegação

en: Page bottom
pt: Rodapé da página

en: Highlighted
pt: Destacado
