PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha4) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Forgot password?
se: Vajálduhttán beassansáni?

en: Content
se: Sisdoallu

en: Login
se: Logge sisa

en: Search
se: Oza

en: Help
se: Veahkki
