PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha4) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Forgot password?
si: මුරපදය අමතක වූවාද?

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Search
si: සොයන්න

en: Help
si: සහාය

en: Navigation
si: යාත්‍රණය
