PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Actions
sq: Veprimet

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Navigation
sq: Lundrimi
