PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Register
tr: Kaydol

en: Forgot password?
tr: Parolanızı mı unuttunuz?

en: Content
tr: İçerik

en: Actions
tr: Eylemler

en: Login
tr: Giriş

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil

en: Add a block
tr: Blok ekle

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
