PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha5) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Content
am: ይዞታ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Navigation
am: መጓጓዛ
