PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Forgot password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Content
fi: Sisältö

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Highlighted
fi: Korostettu
