PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Register
jv: Ndaftar

en: Content
jv: Konten

en: Actions
jv: Aksi

en: Search
jv: Goléki

en: Help
jv: Pitulungan

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor
