PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: Forgot password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Content
nl: Inhoud

en: Actions
nl: Acties

en: Login
nl: Inloggen

en: Search
nl: Zoeken

en: Footer
nl: Voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Add a block
nl: Blok toevoegen

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Select a color
nl: Selecteer een kleur

en: Forgot Password
nl: Wachtwoord vergeten
